اکبری: به دنبال بهترین نتیجه در جاکارتا هستیم

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: نکته مهم این است که کسب مدال در این مسابقات برای ما مهم است و می خواهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ راهی جاکارتا شد. پیمان اکبری مربی تیم ملی والیبال ایران پیش از شروع مسابقات کشورمان در این رقات ها درباره آخرین شرایط بازیکنان گفت: بحث اصلی ما آماده سازی برای مسابقات قهرمانی جهان است که این برنامه ریزی تیم ملی همچنان ادامه دارد. برنامه ای که برای تیم در نظر گرفتیم، در حال اجرا است و تیم به شرایط خوبی رسیده است. از نظر آمادگی جسمانی و روانی نیز بازیکنان در شرایط ایده آلی هستند و مشکلی از این بابت نداریم.
وی در ادامه صحبت های خود افزود: هفته گذشته مصدومیت قائمی را داشتیم که خدا را شکر او نیز به شرایط تیم نزدیک شده و مشکلی از بابت او نداریم. معنوی نژاد نیز در چند جلسه آخر تمرین نشان داد که در حال نزدیک شدن به شرایط ایده آل است.
مربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه درباره ترکیب تیم های حاضر در این مسابقات، بیان کرد: با توجه به شنیده هایی که داریم دو تیم ژاپن و چین شاید با تیم اصلی خود حاضر نشوند اما قصد دارند از چند بازیکن ملی پوش سابق خود استفاده کنند. باید به جاکارتا برویم و بعد از ثبت نام تیم ها و بررسی لیست آنها اطلاعات لازم را کسب کنیم. نکته مهم این است که کسب مدال در این مسابقات برای ما مهم است و می خواهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.
اکبری در پایان درباره ترکیب تیم اعزامی این گفت: ما یک سری بازیکن جوان داریم که شاید نزدیک به ۵۰ درصد تیم ما باشند. بعضی از بازیکنان قبل از بازی های لیگ ملت ها به تیم ما اضافه شدند و دوست داریم در این مسابقات بیشتر به میدان بروند تا تجربه های جدیدی را کسب کنند.ادامه مطلب
مطالب مشابه
دیدگاه ها

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتار کمک بگیرید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.